Tor Norling akvarell

Tor Norling akvarell
Tor Norling akvarell
Tor Norling akvarell
Tor Norling akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORLING, Tor (1900-tal Sverige): Blomsterstilleben, akvarell, signerad och daterad Tor Norling 50, 60x48 cm

Smärre fläckar

267258

2014-10-06