Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, tvådelat, 1700/1800-tal, möjligen Hälsingland, märkt med årtalet 1851, imitationsmåleri, höjd 197, 120x56 cm, nyckel finns
Kantlist saknas, slitage
267283
2014-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här