Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vinbärsberg, signerad och numrerad v Schantz 80, numrerad 7/90, färglitografi, bildyta ca 65x96 cm
267288
2014-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här