Philip von Schantz litografi av vinbär

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vinbärsberg, signerad och numrerad v Schantz 80, numrerad 7/90, färglitografi, bildyta ca 65x96 cm

267288

2014-10-06