Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KISTA, 1700-tal, barock, ek, rikt skulpterad med skapelseberättelsen, höjd 62, 131x69 cm, nyckel finns
Skador
267289
2014-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här