Kista i barock

Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock
Kista i barock

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, 1700-tal, barock, ek, rikt skulpterad med skapelseberättelsen, höjd 62, 131x69 cm, nyckel finns

Skador

267289

2014-09-30