Lejon herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARMBANDSUR, 18 k guld, Lejon, 1970-tal, automatiskt urverk, datum, caliber ETA 2472, plexiglas, läderband med spänne i gulddoublé, diameter inkl. krona 33 mm
PROVENIENS: Philip Jansson tjänstgjorde som Kungl. Hovstaternas urmakare under 1980/90-talet
Glas med repor
267296
2014-12-07