Dekorativ fågelbur

Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur
Dekorativ fågelbur

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅGELBUR, 1900-tal, betsat trä, rikt skuren dekor med bland annat kolonner, öppnas vid varje sida i form av portar, kvadratisk form, monterad på benställning, burens höjd 108, 68x68 cm, benställning höjd 70 cm

Bruksslitage, lösa delar medföljer

267303

2014-09-30