Kustlandskap oljemålning
2014-10-06
267310
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Kustlandskap, signerad och daterad A Williams 1856, olja på duk, ca 36x61 cm
Delvis uppfodrad, lagningar