Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Kustlandskap, signerad och daterad A Williams 1856, olja på duk, ca 36x61 cm
Delvis uppfodrad, lagningar
267310
2014-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här