Kustlandskap oljemålning

Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Kustlandskap, signerad och daterad A Williams 1856, olja på duk, ca 36x61 cm

Delvis uppfodrad, lagningar

267310

2014-10-06