Champagnekylare i trä och mässing
2014-09-30
267321
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-tal, fanérad i mahogny, med intarsia, insats i mässing, höjd 42 cm
Med lagningar och skador