Landskapsmotiv med figur oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med figur, otydligt signerad, olja på duk, ca 24x19 cm

Uppfodrad

267326

2014-10-06