Einar Jolin Stockholmsmotiv

Einar Jolin Stockholmsmotiv
Einar Jolin Stockholmsmotiv

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Einar Jolin, E.A. 4/20, färglitografi, 36x56 cm

267329

2014-10-06