Ern fried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Vid Kronborgs Slott, signerad och daterad E Wahlqvist 1859?, olaj på duk, ca 25x40 cm

Krackeleringar

267335

2014-10-06