Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Vid Kronborgs Slott, signerad och daterad E Wahlqvist 1859?, olaj på duk, ca 25x40 cm
Krackeleringar
267335
2014-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här