Matta Johanna Brunssons vävskola

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTA, röllakan, signerad JVB, Johanna Brunssons vävskola, Dalsland, 1940-50-tal, röllakan, 200x140 cm,

delvis skadade fransar, något solkig, smärre lagning

267341

2014-09-30