Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, silver, Christoffer Bauman, Hudiksvall (verksam 1758-1797), godronnerad fot, invändigt förgylld, höjd 9 cm
Smärre bucklor
267357
2014-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här