Kvinnoporträtt i olja

Kvinnoporträtt i olja
Kvinnoporträtt i olja
Kvinnoporträtt i olja
Kvinnoporträtt i olja
Kvinnoporträtt i olja
Kvinnoporträtt i olja
Kvinnoporträtt i olja
Kvinnoporträtt i olja
Kvinnoporträtt i olja
Kvinnoporträtt i olja

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR (17/1800-tal): Parporträtt, olja på duk, 89x70 cm vardera
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Dukskador

267374

2014-10-05