Evald Kallstenius olja på duk
2014-10-06
267409
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KALLSTENIUS, Evald (1898-1957): Landskapsbild, signerad och daterad -36, olja på duk, 27x35 cm