Snedklaffssekretär Louis XV-stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR med intarsia, Louis XV-stil, 1900-tal, ovandel med gallerkant, beslag i mässing, höjd 97, 76x42 cm

Slitage, smärre fanérskador, nyckel saknas

267413

2014-10-01