Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIBERG, Ryno (född 1920): "Rönnblommor", signerad Ryno, olja på duk, 35x33 cm

267417

2014-10-06