Ryno Friberg oljemålning
2014-10-06
267417
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRIBERG, Ryno (född 1920): "Rönnblommor", signerad Ryno, olja på duk, 35x33 cm