Carin Nilsson skulptur i gips

Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, Carin (1884-1973): Sittande kvinna på sten, signerad och daterad Carin Nilsson 1944, gips, höjd 29 cm

Lagningar, nagg, fläckar

267426

2014-10-06