Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILSSON, Carin (1884-1973): Sittande kvinna på sten, signerad och daterad Carin Nilsson 1944, gips, höjd 29 cm
Lagningar, nagg, fläckar
267426
2014-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här