Fåtölj Gondol

Fåtölj Gondol
Fåtölj Gondol
Fåtölj Gondol
Fåtölj Gondol
Fåtölj Gondol
Fåtölj Gondol
Fåtölj Gondol
Fåtölj Gondol

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Gondol", Gillis Lundgren, IKEA, 1960-tal, klädsel i tegelröd textil, underrede i teak, skalmodell, sitthöjd ca

Slitage, underrede med smärre fuktfläckar

267430

2014-09-30