Omega herrarmbandsur Seamaster
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBANDSUR, Omega, Seamaster, ca 1960, stålboett, automatiskt urverk, plexiglas, datum, stålarmband (ej original), caliber: 562, verk nr: 17721661, boett nr: 147 2 SC, diameter 34 mm
PROVENIENS: Philip Jansson tjänstgjorde som Kungl. Hovstaternas urmakare under 1980/90-talet
Glas med repor, bakboett med repor, lös uppdragsaxel
267435
2014-12-07