Reseur frankrike

Reseur frankrike
Reseur frankrike
Reseur frankrike
Reseur frankrike
Reseur frankrike
Reseur frankrike
Reseur frankrike
Reseur frankrike
Reseur frankrike
Reseur frankrike

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RESEUR med fodral och nyckel, 1900-talets första hälft, Frankrike, mässing, höjd 12 cm

Skadad urtavla, fodralet med skador

267441

2014-09-30