Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RESEUR med fodral och nyckel, 1900-talets första hälft, Frankrike, mässing, höjd 12 cm
Skadad urtavla, fodralet med skador
267441
2014-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här