Paul Hoeniger pastell

Paul Hoeniger pastell
Paul Hoeniger pastell
Paul Hoeniger pastell
Paul Hoeniger pastell
Paul Hoeniger pastell
Paul Hoeniger pastell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOENIGER, Paul (1865-1924): "Souvenire d´amitie a...", signerad och daterad P Hoeniger Paris, pastell, 35x27,5 cm

267479

2014-10-07