Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 2-delad, Japan, s.k. Sendai, delvis fanérad i rot, beslag i metall, höjd ca 100, 87x48 cm, med lös sockel och löst krön, ytterligare en del medföljer
Smärre skador och slitage
267481
2014-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här