Zenith sporto herrarmbandsur

Zenith sporto herrarmbandsur
Zenith sporto herrarmbandsur
Zenith sporto herrarmbandsur
Zenith sporto herrarmbandsur
Zenith sporto herrarmbandsur
Zenith sporto herrarmbandsur
Zenith sporto herrarmbandsur
Zenith sporto herrarmbandsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMBANDSUR, Zenith, 1970-tal, stålboett, mekaniskt urverk, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), caliber: 2511, verk nr: 5254506, diameter 34 mm

PROVENIENS: Philip Jansson tjänstgjorde som Kungl. Hovstaternas urmakare under 1980/90-talet

Glas och tavla med repor

267492

2014-12-07