Zenith sporto herrarmbandsur
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARMBANDSUR, Zenith, 1970-tal, stålboett, mekaniskt urverk, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), caliber: 2511, verk nr: 5254506, diameter 34 mm
PROVENIENS: Philip Jansson tjänstgjorde som Kungl. Hovstaternas urmakare under 1980/90-talet
Glas och tavla med repor
267492
2014-12-07