Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNICARDI, Achille G (1881-1939): Gudinna och lejon, gips, skrapsignerad, höjd 23 cm
Proveniens: Familjen Féron
En underarm med tillverkningsdefekt
267500
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här