Bordslampa 1920-tal

Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, tenn, 1920-tal, klotformad med delvis genombruten gallerfot, mörkröd skärm med fransar, total höjd ca 39 cm

Slitage, buckla

267502

2014-10-01