Ram barock
Valmis
2014-10-01
267507
| Korkein tarjous | 8 600 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
RAM, barock, 16/1700-tal, delvis genombruten dekor, förgylld samt bemålad, monterad spegel, yttermått ca 106x80 innermått ca 71x55 cm
Slitage, maskstungen, senare spegelglas