Ram barock

Ram barock
Ram barock
Ram barock
Ram barock

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RAM, barock, 16/1700-tal, delvis genombruten dekor, förgylld samt bemålad, monterad spegel, yttermått ca 106x80 innermått ca 71x55 cm

Slitage, maskstungen, senare spegelglas

267507

2014-10-01