Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SPELBORD, 1900-tal, valnötsfanér, höjd 80, 89x45 cm

Zustandsbeschreibung

Fanérskador, fläckar, lådan fast

267515

2014-10-01