Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SPELBORD, 1900-tal, valnötsfanér, höjd 80, 89x45 cm
Zustandsbeschreibung
Fanérskador, fläckar, lådan fast
267515
2014-10-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner