Spegel i nyrokoko

Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal, förgylld, krön med delvis genombruten dekor i form av rocailler och blommor, höjd ca 230, bredd ca 88 cm

Sprickor, lagningar, slitage

267517

2014-10-01