Wassily Kandinsky färglitografi
2014-10-07
267533
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDINSKY, Wassily (1866-1944): "Bauhaus", färglitografi efter komposition från 1927, signerad i trycket, 49x37 cm
Ej examinerad ur ram