Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): Dan, ur The Twelve Tribes of Israel, signerad Dali, H. C., färgetsning, bladstorlek ca 66x50 cm

267534

2014-10-07