Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1800-tal, Karl Johan, betsat björkfanér, längd ca 249 cm

Smärre slitage

267535

2014-10-01