Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1800-tal, Karl Johan, betsat björkfanér, längd ca 249 cm
Smärre slitage
267535
2014-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här