Plura Jonsson färglitografi

Plura Jonsson färglitografi
Plura Jonsson färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONSSON, Plura (född1951): Porträtt av Petra Marklund, färglitografi, signerad, H.C, 54x42 cm

267539

2014-10-07