Barnbyrå gustaviansk stil

Barnbyrå gustaviansk stil
Barnbyrå gustaviansk stil
Barnbyrå gustaviansk stil
Barnbyrå gustaviansk stil
Barnbyrå gustaviansk stil
Barnbyrå gustaviansk stil
Barnbyrå gustaviansk stil
Barnbyrå gustaviansk stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARNBYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 3-lådig, bemålad, träskuren dekor i form av kannelyrer och fleuroner, beslag i form av lagerkransar, höjd ca 62,5, 61x35 cm

Slitage

267566

2014-10-01