Greta Knutson-Tzara oljemålning
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
KNUTSON- TZARA, Greta (1899-1983). Balkongutsikt, signerad Greta Knutson, olja på duk, 63x99 cm, märkt no 1 a tergo
Kuntoraportti
267577
Päivämäärä:
2014-10-08