Greta Knutson-Tzara oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

KNUTSON- TZARA, Greta (1899-1983). Balkongutsikt, signerad Greta Knutson, olja på duk, 63x99 cm, märkt no 1 a tergo

Kuntoraportti

267577

Päivämäärä:

2014-10-08