Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -86, färglitografi, 342/385, 55x46 cm
Zustandsbeschreibung
267581
2014-10-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner