Karl Axel Pehrsson litografi

Karl Axel Pehrsson litografi
Karl Axel Pehrsson litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -86, färglitografi, 342/385, 55x46 cm

Zustandsbeschreibung

267581

2014-10-08