Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SUNDIN, Stig (1900-tal): Landskap, signerad och daterad Stig Sundin 64, olja på duk, 74x100 cm
Zustandsbeschreibung
Duken ej spänd, smärre tryckskada
267585
2014-10-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner