Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, Buddha, patinerad brons, 1900-tal, föreställande Buddha sittande i lotusställning, höjd ca 58 cm

Slitage

267590

2014-10-03