Siri Meyer akvarell

Siri Meyer akvarell
Siri Meyer akvarell
Siri Meyer akvarell
Siri Meyer akvarell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MEYER, Siri (1898-1985): "Klostermühle", signerad och och daterad Siri Meyer Dresden 1922, akvarell, 30x48 cm

267592

2014-10-09