Arne Jones 3 st modeller

Arne Jones 3 st modeller
Arne Jones 3 st modeller
Arne Jones 3 st modeller
Arne Jones 3 st modeller
Arne Jones 3 st modeller
Arne Jones 3 st modeller
Arne Jones 3 st modeller
Arne Jones 3 st modeller
Arne Jones 3 st modeller
Arne Jones 3 st modeller

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONES, Arne (1914-1976): Närheter - ur Piazza, signerad A. Jones -71, 1/2, 8,5x9x7 cm, metall monterad på träsockel.
PROVENIENS: Konstnärens familj

267629

2014-10-19