Leida Rives akvarell
2014-10-09
267637
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives -65, akvarell, 55x45 cm