Leida Rives akvarell

Leida Rives akvarell
Leida Rives akvarell
Leida Rives akvarell
Leida Rives akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives -65, akvarell, 55x45 cm

267637

2014-10-09