Roland Svenssson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Interiör, signerad med dedikation "Till Börje (just hemkommen från Möja) från vännen Roland S.", färglitografi, 32x30 cm

267649

2014-10-08