Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1973, olja på pannå, 52,5x51cm
267661
2014-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här