Olle Bonnier litografi

Olle Bonnier litografi
Olle Bonnier litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonniér -51, 18/150, litografi, 41x55,5 cm

267674

2014-10-09