Edelmann skulptur

Edelmann skulptur
Edelmann skulptur
Edelmann skulptur
Edelmann skulptur
Edelmann skulptur
Edelmann skulptur
Edelmann skulptur
Edelmann skulptur

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paketerad flaska, signerad, daterad och numrerad Y. Edelmann 1999, 49/99, polerad och patinerad brons, höjd 39 cm

267675

2014-10-08