Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paketerad flaska, signerad, daterad och numrerad Y. Edelmann 1999, 49/99, polerad och patinerad brons, höjd 39 cm
267675
2014-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här