Roalnd Svensson färglitografi

Roalnd Svensson färglitografi
Roalnd Svensson färglitografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Västan", signerad Roland S, 196/250, färglitografi, ca 39x32 cm

267682

2014-10-08