Edvin Oller oljemålning

Edvin Oller oljemålning
Edvin Oller oljemålning
Edvin Oller oljemålning
Edvin Oller oljemålning
Edvin Oller oljemålning
Edvin Oller oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad E.Ollers 1941, olja på duk, ca 46x33 cm

267683

2014-10-08