Halsband Olle Ohlsson

Halsband Olle Ohlsson
Halsband Olle Ohlsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALSBAND, sterlingsilver och guld, Olle Ohlsson Stockholm 1979, cabochonslipad rubin i guldfattning, vikt ca 30 g

Stenen med repor och nagg

267694

2014-10-04