Pallar

Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

PALLAR, 2 st, 1900-tal, stoppade sitsar klädda i svart galon, underrede i bok, sitthöjd ca 49 cm

Obetydligt bruksslitage

267705

2014-10-03